שלום לכולם,

היום אני נרגש במיוחד לשתף אתכם בהשקה של מוצר חדש ומדהים שלקח לי ולצוות שלי חודשים רבים לפתח וללטש – אפליקציה לניהול הוצאות מבוססת AI. מדובר באפליקציה בשם AI Money Manager – GPT Expense, אשר נועדה לסייע לכל אחד מאיתנו לשלוט בהוצאות שלנו ולנהל את הכספים שלנו בצורה חכמה יותר.

בתור מי שתמיד חיפש פתרונות טכנולוגיים שיוכלו להקל על החיים ולשפר אותם, אני מרגיש גאווה עצומה להציג לכם את האפליקציה הזו. היא עושה שימוש בטכנולוגיית AI מתקדמת שמאפשרת לנו לנהל את ההוצאות שלנו בצורה נוחה וחדשנית – כל מה שצריך לעשות זה לשלוח הודעה בצ’אט ל-AI, והאפליקציה תטפל בכל היתר.

אין עוד צורך בלהקליד ידנית כל הוצאה, אין עוד בלבול מול גליונות אלקטרוניים מסובכים. עם AI Money Manager – GPT Expense, כל אחד יכול לקבל תובנות מותאמות אישית על הרגלי ההוצאות שלו, לקבל הצעות לחיסכון חודשי ולנהל תקציב בצורה יעילה ופשוטה.

אפליקציה לניהול הוצאות מבוססת AI

אני מאמין שהאפליקציה הזו יכולה להועיל להרבה אנשים, ולתת להם את הכלים שהם צריכים כדי להיות בבקרה על ההוצאות שלהם ולעזור להם פיננסית. התחושה שאני משיק מוצר שיכול להשפיע בצורה כל כך חיובית על חייהם של אנשים היא פשוט מדהימה.

אני מזמין אתכם להיות בין הראשונים ולהוריד את האפליקציה, לנסות אותה ולשתף איתי באופן אישי את החוויות שלכם, היא חדשה מאוד ויש המון מה לשדרג אבל הנוחות של השימוש והפשטות הם שם המשחק בעיניי. יחד נוכל ליצור עולם שבו ניהול פיננסי הוא פשוט, נוח ונגיש לכולם באמצעות בינה מלאכותית.

להורדה, חפשו AI Money Manager – GPT Expense בחנות האפליקציות של גוגל והתחילו כבר היום את הצעד הראשון לעבר ניהול פיננסי חכם יותר.

שלכם,
שי מזרחי

וידאו שיווקי – AI Finance manager אפליקציה לניהול הוצאות מבוססת AI: