אני משתדל מאוד לאחרונה להעלות לרשתות תכנים מעניינים, לאו דווקא לבעלי העסקים בינינו או לאנשים מתחום הטכנולוגיה, אני מאוד מנסה להראות שהטכנולוגיה מקנה לנו כלים מדהימים למנף את עצמנו קודם כל ואת העיסוקים שלנו. היא מאפשרת לנו “להרוויח” עוד זמן, להרוויח “ביצועים” טובים יותר ואפילו אסתכן ואומר שבמידה מסוימת היא יכולה לסייע לנו לקצר את הדרך שחשבנו שיקח לנו להגיע לפסגות מסוימות.
הכל מותנה בשימוש חכם בטכנולוגיה ולצערי, רובנו לא מצליחים להשתמש בה בחכמה ובמקום שננהל אותה ונעזר בה היא עושה לנו בידיוק את ההפך (כולנו היינו שם לפחות 50 פעמים).
לקח לי שנים להבין כמה חסר יעילות ואפקטיביות אני כשאני משתמש בטכנולוגיות הכי מתקדמות שיש לשוק להציע. זה היה קשה אבל בסוף הודתי בזה: אני מספק לטכנולוגיה של מישהו אחר עבודה, צמיחה ופיתוח אבל לא מקבל את הדברים האלו בחזרה.. אני לא מתפתח עסקית או אישית בכלל.. ובכלל לא היה לי ספק שהטכנולוגיה הזאת כן מסוגלת לקחת אותי לשם פשוט נאלצתי להודות שאני לא יודע איך “לרכב עליה ולהוביל אותנו” לכיוון הנכון.
הרגשתי שהיא דוהרת קדימה ואני בקושי מצליח לאחוז בה בטח שלא לכוון אותה ליעד שלי.

היום אני עדיין לומד הרבה אבל בצעדים קטנים אני מצליח להכווין את כוחה המדהים של הטכנולוגיה לשרת את המטרות של העסק שלי, של הצוות שלי ואת הלקוחות שלנו.

SHAY MIZRAHI
בתמונה: אני בסופ”ש נטול טכנולוגיה לחלוטין